Ticapac's blog | MicroNews

MicroNews

Samsung Galaxy S III збої з поставкою комплектуючих

0

Анонс Galaxy S III виявився вельми позитивно сприйнятий публікою. Апарат сильно зацікавив як споживачів, так і основних замовників Samsung – найбільших операторів стільникового зв’язку. Хоча, трапився і негативний ефект, пов’язаний з популярністю гаджета. Samsung не розрахувала попиту і не змогла задовольнити його на старті продажів через перебої з поставками комплектуючих. (більше…)

Android 4.1 Jelly Bean уже не бета!

0

На конференції Google I / O компанія офіційно представила нову версію своєї мобільної операційної системи Android, яка отримала порядковий номер 4.1 і назва Jelly Bean. Основним нововведенням в новій ОС є прискорення інтерфейсу, для цього усередині Google створили цілий проект під назвою Project Butter. У його рамках розробники поставили перед собою мету зробити інтерфейс Android 4.1 швидким, чуйним і плавним. Під час презентації Google показала поруч два Galaxy Nexus, на одному з них стояв Ice Cream Sandwich, а на другому Jelly Bean. (більше…)

Сайт “Нашої України” не працює через неоплату хостинга

0

 

Сайт політичної партії “Наша України” не працює через несплату за хостинг. Про це  повідомили анонімні джерела в партії. Невже у них немає нещасних пару сотень щоб заплатити за рік хостингу?

“Після того, як нещодавно з партії пішло багато людей – там нікого не залишилося. Навіть прес-служби”, – повідомив співрозмовник.

За його словами, сайт не працює тому, що ніхто не платить за хостінг. “Чому прийняли таке рішення – не знаю”, – сказав співрозмовник.

Він також повідомив, що кілька людей з прес-служби пішли за власним бажанням, інші – звільнені.

Як відомо, 24 травня екс-глава СБУ Валентин Наливайченко склав із себе повноваження голови Політичної Ради партії “Наша України” і зупинив своє членство в партії.

У поточному році українці купили через Інтернет більше 658 тис. залізничних квитків

0

Згідно з офіційними даними урядової прес-служби, популярність використання Інтернету для покупки залізничних квитків зростає з великою швидкістю. Зокрема, в поточному році через онлайнові системи було реалізовано понад 658 тис. квитків.

Для порівняння в 2009 році ця сума склала 83,5 тис. квитків, в 2010 – 132,5 тис. У цілому ж, в Україну з моменту впровадження послуги купівлі залізничних квитків через Інтернет, що відбулося в 2008 році, було здійснено більше 1, 5 млн покупок.
На даний момент в Україні відсоток покупки ЖД-квитків через Всесвітню мережу становить 2,32% від загальної кількості. Якщо порівнювати з авіаквитками, то поки їх придбання через онлайн системи більш популярно. В цілому, таким чином купується 7-10% квитків.

Нагадаємо, що з травня цього року «Укрзалізниця» ввела власну систему покупки залізничних квитків через Інтернет, склавши конкуренцію популярному сервісу «e-Квиток». При розробці даного проекту враховувався досвід використання такого роду технологій відомими світовими компаніями-перевізниками, включаючи Deutsche Bahn, Lufthansa і TGV, відзначають офіційні представники «Укрзалізниці». Інтерфейс, звичайно, не завжди працює гладко (зокрема, під час вибору напрямку), але з часом сервіс явно доведуть до пуття.

———–

Хотите найти хорошую клинику в Виннице? Тогда посмотрите каталог , в котором есть все клиники Винницы. Удобная навигация и хорошее наполнение здесь присутствуют!

 

VimpelCom і Opera Software починають стратегічне партнерство на ринку браузерів

0

Компанія VimpelCom повідомила про стратегічне партнерство з Opera Software, розробником браузерів. При цьому VimpelCom готує новий веб-браузер, адаптований для користування мобільним інтернетом на низькобюджетних моделях мобільних телефонів. Спробувати улученную версію браузера VimpelCom Opera Mini в пілотному режимі клієнти оператора стільникового зв’язку «Київстар» зможуть вже в третьому кварталі 2012 року.

Зазначається, що влітку 2012 року мобільний браузер VimpelCom Opera Mini буде доступний для більше 200 млн клієнтів операторів, що входять в VimpelCom Group, в 18 країнах світу. Згідно з озвученою інформацією, VimpelCom Opera Mini являє собою сучасний браузер із спрощеним доступом до сервісів оператора, соціальним мережам і контент-послуг, який ідеально підходить для користування мобільним інтернетом в низькобюджетних мобільних телефонах.

Новий браузер Opera Mini має поліпшену технологією стиснення змісту веб-сторінок – до 90%. Таким чином, користувачі браузера отримають можливість споживати більше інтернет-трафіку при менших витратах. Браузер VimpelCom Opera Mini також має більш зручним функціоналом, що дозволяє поліпшити користувальницький досвід. Завдяки виділеним вкладках, браузер полегшує доступ до найбільш часто відвідуваним веб-сторінок. Доступ до новин, контенту і різних додатків здійснюється за допомогою одного кліка з домашньої сторінки.

ТОП хостинг панелей

0

Вибір хорошого та дружелюбного хостинга – це дуже важливо. Від його швидкодії та надійності буде залежати робота вашого сайту. Для україни бажано Заказать хостинг на серверах в UA-IX , так як тоді швидкодія для українських користувачів буде максимальною. Але не слід забувати і про зручність, за яку відповідає хостинг-панель.
Агентство «Теглайн» опублікувало перший рейтинг лідерів ринку хостинг-панелей за результатами дослідження, проведеного серед близько 300 веб-студій і інтернет-агентств Росії в кінці 2011 р.

Частки провідних панелей управління хостингом розподілилися наступним чином: ISPmanager – 49,1%, cPanel – 46,8%, Parallels Plesk Panel – 21,5%, Direct Admin – 15,1%.

Одержаний рейтинг в цілому відображає розстановку сил на ринку, вважають експерти рейтингу, якщо не брати до уваги сегмент невеликих компаній, які, швидше, вибирають некомерційні панелі типу OpenPanel і ZPanel, самописні панелі хостерів або налаштовують сервер вручну. Також наголошується, що ситуацію визначають не стільки веб-студії, які беруть участь в якості респондентів у опитуванні, скільки великі російські хостинг-провайдери, які встановлюють до себе ту чи іншу панель управління.

Вийшла нова версія Foursqare

0

Сьогодні популярний Геосервіс вийшов у версії Foursquare 5.0, нова версія доступна для закачування з офіційного сайту. Її можуть завантажити власники смартфонів на iOS і Android, версія для BlackBerry на підході.

Нова версія сервісу отримала оновлений дизайн (на скріншотах нижче), кнопка «Check-In» переміщена у верхню праву частину екрану. У стрічці активності друзів тепер відображаються не тільки «Чекіна», але і місця, які їм сподобалися, додані друзі, значки і мерство, які вони отримали.

Допрацьована опція «Explore» – тепер з її допомогою можна шукати цікаві місця поряд з собою за категоріями (наприклад, по ресторанах), і сортувати результати по близькості розташування. Також, «Explore» покаже популярні місця, що знаходяться поруч, місця, які відвідували друзі або які раніше відвідував користувач. Все це буде виводитися на повноекранну карту.

Нагадаємо, керівництво компанії розглядає можливість запуску сервісу знижкових купонів з прив’язкою до «Чекіна» і розташування закладів і діям користувачів в конкретний період часу. Крім того, в даному соціальному сервісі з’явиться спеціальна панель для компаній, нанесених на карту сервісу, щоб відстежувати частоту і рівень інтенсивності відвідувань, конверсію Чекіною в замовлення, покупки або інші дії людей, які відвідують заклади.

Раніше сервіс запустив новий тип карт і підтримку пошуку закладів у веб-браузері, а тепер обіцяє запуск нових алгоритмів для поліпшеної роботи сервісу в пошуку підходящих закладів і знижок. Торік потенціал Foursquare інвестори оцінили в $ 600 млн.
————-
Вам нужна или Вы хотите узнать что такое судебная экспертиза? Тогда загляните на сайт Научно-исследовательского института судебной экспертизы.

Page 1 of 812345...Остання »