Залізо

Что такое карданный вал, как он работает

0

0Кардан – это специальный механический узел, использующийся в автомобилях и различной технике. Активно применяется во всевозможной сельхозтехнике. В транспортных средствах представляет собой трубу, идущую от коробки передач к заднему дифференциалу, отвечающему за распределение нагрузки между колесами. (більше…)

Brocade представила перший в галузі комутатор Fibre Channel шостого покоління

0

Компанія Brocade оголосила про випуск Brocade G620 – першого в галузі комутатора стандарту Fibre Channel шостого покоління для мереж зберігання даних. В даний час технологія Fibre Channel лежить в основі і широко розгорнутої мережевої інфраструктури зберігання даних, використовуваної провідними економіками світу. Щодня через Fibre Channel проходить тридцять мільярдів транзакцій, і 96% всіх банків, авіаліній і торгових мереж в світі при здійсненні своєї діяльності покладаються на Fibre Channel. Шосте покоління (Gen 6) – наступне покоління технології Fibre Channel, яке допоможе підприємствам забезпечити необхідні рівні пропускної здатності, надійності і масштабованості для гіпермасштабіруемой віртуалізації, нових архітектур ЦОД і технологій зберігання даних наступного покоління.

Fibre Channel Gen 6 особливо важливий для таких нових технологій, як сховища на основі флеш-пам’яті, які прискорюють процеси перетворень в ЦОД. У міру того, як підприємства в процесі модернізації своїх сховищ переходять на флеш-накопичувачі з метою оптимізації роботи додатків, їм потрібні мережі з низькою затримкою, високою пропускною спроможністю і надійністю передачі даних. На сьогоднішній день від 70% до 80% всіх систем зберігання на основі масивів флеш-накопичувачів розгорнуті із застосуванням Fibre Channel. Уже завтра наступне покоління флеш-сховищ на основі стандарту Non-Volatile Memory Express (NVMe) буде ефективно інтегровано в існуючу і майбутню інфраструктуру мереж Fibre Channel Gen 6.

Комутатор сетевой Brocade G620 забезпечує більш високу продуктивність при роботі з підключеннями на швидкості 32 і 128 Гб / с і долає бар’єри продуктивності 100 мільйонів операцій IOPS. Brocade G620 укомплектований чотирма портами Q-Flex, які можуть працювати в режимі 128 Гб / с або чотирьох ліній по 32 Гб / с кожна. Комутатор містить від 24 до 64 портів в шасі висотою 1U.

У комутаторі використовується технологія Gen 6 Fabric Vision, яка тепер включає в себе компонент IO Insight, покликаний допомогти підприємствам підвищити наочність і ефективність моніторингу продуктивності. Ця нова функціональна можливість допомагає забезпечити своєчасне виконання важливих завдань з підтримки необхідного рівня обслуговування шляхом відстеження статистики введення-виведення, включаючи швидкість відгуку пристроїв і обробки операцій введення-виведення, і раннього виявлення проблем, що знижують продуктивність сховища. IO Insight розширює і доповнює вже існуючі в Fabric Vision можливості з автоматичного моніторингу, діагностики та управління, тим самим ще більше спрощуючи роботу в середовищі мереж зберігання даних.

На сайті eltex.kz ви можете підібрати та придбати якісні комутатори за доступними цінами.

 

MX-DIY – мініатюрні SSD-накопичувачі марки Mach Xtreme

0

Компанією Mach Xtreme Technology Co представлена ​​лінійка мініатюрних твердотільних накопичувачів MX- DIY , габарити яких порівнянні з розмірами звичайної поштової марки . Про це поінформували представники прес -служби розробника.

Нова серія включає в себе кілька моделей , місткість яких становить від 8 -ми до 64 Гб. За основу для побудови накопичувачів форм -фактора DOM прийнята база чіпів флеш- пам’яті формату MLC NAND або SLC NAND .

Всі диски оснащуються інтерфейсом SATA II. Виробник гарантує близько 2,5 мільйонів годин безвідмовного функціонування нових моделей твердотільних накопичувачів в температурному режимі 0 – плюс 70 градусів за Цельсієм. Час пошуку складає трохи менше 0,2 мс. (більше…)

Компанія Seagate представила жорсткий диск Ultra Mobile HDD ємністю 500 Гб

0

Компанією Seagate Technology анонсований новий диск під назвою Ultra Mobile HDD для мобільних пристроїв. Новинка має в 7 разів більшу місткість порівняно з традиційним планшетним ПК з ємністю 64 Гб , а також продуктивністю , надійністю. Рівень енергоспоживання порівняємо з пристроями зберігання даних на базі флеш -пам’яті.

Інженерами Seagate реалізовані деякі невластиві для жорстких дисків аспекти у сфері зберігання інформації. Застосовано ряд оптимізацій , без яких не обходяться мобільні рішення . Удосконалено антишокова властивості диска , рівень нагріву , вібрації , розміщення в просторі.

Завдяки застосуванню програмного забезпечення Seagate Dynamic Data Driver , стає можливим вирішення безлічі властивих форм -фактору планшетів проблем. Зниження споживання енергії , збільшення продуктивності стало можливим завдяки застосуванню інтелектуальних функцій кешування на рівні системи . (більше…)

XMM 7160 – універсальний модем для мереж 4G LTE від Intel

0

Співробітниками компанії Intel розроблений багаторежимний багатодіапазонний модем XMM 7160, призначений для роботи в мережах 4G LTE. За словами виробника, пристрій є сучасним рішенням, яке дозволить екосистемі творців бездротових систем передачі даних реалізовувати функціональні можливості мереж 4G LTE, а також вирішити безліч труднощів, які стали традиційними.

Компаніям часто доводиться випускати різні модифікації пристроїв , пристосовані під конкретні ринки , або створювати устаткування з великим обсягом радіочастотних складових. Крім цього , донині у виробників був невеликий асортимент мікросхем , сумісних з LTE.

Згідно з даними виробника , XMM 7160 став одним з найбільш компактних модемів LTE з високою енергоефективністю . Пристрій володіє рядом важливих переваг , в числі яких можливість зберігати мобільне з’єднання по всьому світу – модем здатний підтримувати близько 15 діапазонів LTE. (більше…)

Як обрати навушники?

5

Вам нужна хорошая косметика но не знаете где такую купить по доступнім ценам? Тогда посетите интернет магазин косметики Киев, широкий асортимент хорошей косметики!
Як обрати навушникиПривіт!

Навушники – чудова річ, яка у дуеті із хорошою музикою відриває тебе від світу, дозволяє зосередитися коли навколо тебе шум та галас, чи просто музика яка тобі не подобається… Але обрати хороші навушники – досить складно. Із такою проблемою я зіткнувся коли порвав у гуртожитку останні свої навушники – вкладиші.
Звичайно, можна просто в магазині по-черзі переслухати якість звучання кожного екземпляру, але на це піде ціла вічність… Так як вибір у магазинах широкий, а щоб зрозуміти як грають навушники – потрібно переслухати не один трек а кілька, різних стилів. Тому щоб скоротити час на вибір навушників – потрібно звузити коло моделей. Для цього потрібно розібратися що означають ті параметри які надруковані на коробці? (більше…)

PCI Express 3.0

0

Вітаю усіх!
Напевне усі, хто цікавиться комп”ютерами, а в часності і “залізом” знають які є всередині системного блока порти, інтерфейси. Знають також найшвидший інтерфейс, до якого кріпляться відеоплати – PCI Express 2.0.
До недавна у цього інтерфейсу була найвища пропускна можливість (16 Гбайт/с), і ніяка із відеоплат немогла задіяти всі можливості цього інтерфейсу, але тільки но відеокарти почали підходити до цієї поділки, як на горизонті з”являється нове покоління цього інтерфейсу – PCI Express 3 (більше…)

Page 1 of 212