Новини блогу

Солнечные батареи: типы и особенности

0

Повсеместное удорожание электроэнергии вызвало немалый интерес к альтернативным источника питания, в частности солнечным батареям. Но перед приобретением солнечного источника питания следует разобраться, какие батареи представлены на украинском рынке и какой именно вид подойдет вам.

Виды солнечных батарей

В первую очередь, батареи можно условно разделить на несколько типов, исходя из их мощности:

маломощные – используются для зарядки телефонов и другой небольшой  техники;

универсальные – батареи более широкого спектра применения, чаще всего их можно встретить у поклонников туризма и путешествий;

солнечная панель – система широкого спектра действия (в зависимости от размеров батареи, ее применяют в различных сферах деятельности, в том числе для энергообеспечения частных домов).

Если рассматривать устройство и принцип действия солнечных батарей, то несложно выделить основные виды: фотоэлектрические преобразователи, гелиоэлектростанции, солнечные коллекторы. На сайте интернет-магазина Enersun представлен большой выбор солнечных преобразователей энергии для осуществления различных целей, но наиболее востребованными все еще являются солнечные батареи (см. тут http://enersun.com.ua/solnechnye-batarei/).

Преимущества солнечных батарей

В чем же особенность этих «панелей будущего» и почему они настолько быстро превратились для многих из мечты в реальность? Если рассмотреть характеристики батарей, представленных на сайте http://enersun.com.ua, то следует выделить несколько преимуществ, присущих всем без исключения моделям:

  • простота эксплуатации;
  • надежность и прочность;
  • долговечность;
  • доступная цена.

Действительно, стоимость солнечных батарей сравнительно невысока. При всесезонной эксплуатации затраты на приобретение панели окупаются в течение нескольких лет. При этом, данный вид энергии не дорожает, как электрическая и доступен всегда, не зависимо от работы электростанций и других факторов. Солнце не отключают пр поломках, оно и днем, и ночью дарит свои лучи, которые беспрерывно улавливаются плоскостями батарей.

Еще один большой плюс данного вида источника питания – простота монтажа. Специалистами компании Enersun производится выезд на место установки батареи для снятия замеров, а после покупки вами подходящей модели батареи – установка ее в наиболее подходящем месте. С помощью специальных приборов (соляриметров) производится измерение уровня инсоляции на вашем участке и батарея устанавливается в зоне, максимально богатой солнечной энергией.

Український Блогінг + Акція!

19

І знову я вітаю вас на моєму блозі, та надіюся що вам цікаво мене читати!

Коли я вперше створював блог, це було ще на blogger.com то думав що усі створюють блоги лише для заробітку, але потім я зрозумів що блогінг – це не вид заробітку, а хоббі. А пишучи публікації у блог підіймається настрій, а коли після публікації люди коментують – то це взагалі))).

Але сьогодні, я хотів би поговорити не про те. Я дуже люблю Українську мову, але нажаль багато цікавих українських блогерів пишуть російською, навіть є такі що спілкуються в реальному житті Українською, а у блог пишуть по-російськи.

От я й подумав, як можна посприяти створенню цікавих Україномовних блогів?

(більше…)

Ticapac’s Blog тепер у DMOZ

4

Вітаю усіх!

Вчора увечері мій сайт нарешті прияняли у DMOZ, що неможе не радувати!
Прийняли мене із другої спроби, вперше я подавав заявку близько 3х місяців назад, але тоді мою заявку відхилили, пояснивши це тим що блог занадто молодий.

Нещодавно я знову подав заявку, і на цей раз у відповідь мені у відповідь редектор вислав мені список недоліків, які недозволяють додати сайт, ці недоліки, які виражалися у слабкій локалізації теми, я швиденько усунув, і як результат – Ticapac’s blog – у DMOZ (більше…)

Ticapac’s Blog 2.0. Відродження

6

Вітаю усіх постійних читачів мого блогу та людей які потрапили сюди із невідомого джерела!

Досить довгий час пройшов від останнього написаного посту, багато що сталося, багато що моголо статися, але про все по порядку. У сьогоднішньому пості буде аналіз подій минулого року, а також цілі які я ставлю перед собою на наступний, 2011 рік.

Отже, для початку про те що сталося, чому спочатку блог був недоступним, а потім глючив, неоновлювався, за що мені стидно =(.
Оже, все розпочалося із того як мене підвів мій Старий новий хостинг – M-Hoster, після реєстрації в ньому я написав хороший відгук, але це були тільки перші дні користування, десь так через 1,5-2 тижні користування, які пройшли непогано, проблем небуло, підтримка відгукувалася швидко. Але якось я зайшов на блог, а тут він недоступний, ні він ні інші сайти які знаходилися на мому аккаунті, ні також ФТП… Пишу в тех підтримку, відповіді нема понад пів дня, погано, написав в тікети, на наступний день відповідь з проханням написати проблемні сайти, ну написав, і ноль, пишу ще раз тікет, і таж ситуація: прохання написати проблемні сайти і все… написав так ще 2 рази і плюнув на те все, і на наступний день якраз друг у мене захотів купити сайт, і я розстроїний тим усім , взяв тай погодився… Але то недовго тривало, я зрозумів наскільки цей блог для мене дорогий, це всетаки як своя дитина, скільки я ночей недоспав над ним!

Тому я вирішив блог повернути, що не стало проблемою, я почав активно витягувати з бекапів файли, по-кусочку на денвері його збирати, що зайняло немало часу, я Ви вже помітили на блозі перероблений дизайн, і скажу, що наврядчи цей дизайн буде останнім). Після того як я зібрав блог, я купив хостинг на уже перевіреному хостингу. Uraine.com.ua .
А тепер про аналіз 2010 року. Цей рік в Інтернеті виявився для мене ДУЖЕ корисним, цього року я дізнався що таке інтернет, завів свій блог, багато чого навчився, звичайно ж не сам, були люди які мені допомагали (більше…)

Перехід на новий хостинг!

4

Привіт усім!

Сьогодні нарешті здійснилося те, про що я уже досить давно задумував, я переніс свій блог на новий, платний хостинг!

Я досить давно задумував перехід на платний хостинг, але все не міг зважитися, через те що перехід зумовлює за собою купу роботи по створенню бекапів, налаштувань делегування доменів і все таке… Але, каталізатором переходу на новий хостинг стали досить часті проблеми із базою данних, яка останнім часом буває недоступна :(.

(більше…)

Мій блог – Dofollow !

13

Привіт усім!

Я досить довго вагався, робити блог Dofollow, чи ні. Але, відсьогодні мій блог буде Dofollow, думаю це буде дякою усім хто його коментує. Тим більше, мій блог уже не нульовий, а як Ви памятаєте із посту про події 28 жовтня, мій блог отримав тИЦ 10.

Але, для того щоб було менше коментарів залишених лише для того щоб отримати ссилку, то для усіх Dofollow починається після 3 коментарів.
Як зробити сві блог Dofollow?

Для цього я використав плагін Nofollow-free? який є досить зручним, у нього гарне меню налаштувань у якому доступні такі функції як Dofollow після n коментарів, прибирання Dofollow якщо у тексті коментаря є слова із чорного списку, який ви створюєте самі у відповідному полі, також є список “чорних” е-майл адрес.

До зустрічі!