Цікаві сайти

Люстры оптом по выгодной цене – предложение от skladsveta.com.ua

0

Производя ремонт любого помещения, необходимо уделить особое внимание освещению. Этот элемент интерьера играет важную роль и при правильном подходе к делу можно при помощи всего нескольких осветительных приборов значительно преобразить любой интерьер. Не секрет, что любой дизайнерские проект может иметь как удачные, так и не удачные элементы. Но все может поправить грамотное расположение осветительных приборов. При желании освещение может акцентировать внимание на нужных объектах, так и скрыть те участки, которые не очень удачны или требуют некоторой ретуши.

Многие дизайнеры или стилисты, которые занимаются проектированием или ремонтом помещений, предпочитают приобретать осветительные приборы оптом. Это позволяет не только снизить затраты на покупку светильников, но также и помогает выдерживать единую линию в оформлении всего здания или помещения.

Если вы собираетесь оптом покупать освещение для себя или своего клиента, или хотите расширить ассортимент своей розничной торговой точки, тогда обратите внимание на предложения от интернет-магазина Sklad Sveta, который можно найти по адресу skladsveta.com.ua. Эта компания работает на рынке Украины уже более пятнадцати лет и зарекомендовала себя с наилучшей стороны. Команда из магазина Склад Света работает исключительно с известными и надежными производителями, которые изготавливают качественные и долговечные осветительные приборы. Такое непосредственное сотрудничество позволяет компании удерживать цены на максимально низком уровне.

Для своих партнеров интернет магазин освещения Sklad Sveta предлагает такие преимущества совместного сотрудничества:

  1. широчайший ассортимент осветительных приборов, который регулярно обновляется;
  2. самые доступные цены в этом сегменте рынка;
  3. великолепное качество всей продукции, прошедшей неоднократное тестирование;
  4. доставка оптовых партий в любую точку Украины;
  5. особые системы скидок для постоянных клиентов, а также периодические распродажи.

Кроме того, чтобы купить люстры оптом, компания skladsveta.com.ua предлагает и другие консультационные услуги по подбору и установке осветительной техники. Чтобы узнать больше о работе интернет магазина освещения Склад Света, необходимо перезвонить по одному из номеров телефона, которые указаны на официальном сайте компании skladsveta.com.ua.

Недвижимость от Кадорр Групп: преимущества, стоящие внимания!

0

Каждый покупатель недвижимости в крупном городе всегда задается вопросом: где и какую квартиру купить? И если ваш выбор пал на современную Одессу, лучше приобрести соответствующее жилье – в крупной новостройке с европейским ремонтом и удобной инфраструктурой в районе. (більше…)

Обмінник соціальних сигналів

0

Привіт дорогі читачі!
Знаю… Я Дуууже довго не писав у блог нічого корисного , але обіцяю за це літо виправитися! Буду писати по можливості. Тем для публікацій вистачає, особливо по темі СЕО , яким я зараз і заробляю , так як стипендію втратив :(.
Але це все передмова, про що ж я сьогодні напишу? Та про сервіс який дозволить вам безкоштовно отримувати такі соціальні сигнали як ретвіти, твіти,+1,лайки і т.д. (більше…)

КонКВИЗтадор – гра для інтелектуалів

1

Хотите выбрать подарки детям не выходя из дома? Найдите хорошие игрушки интернет магазин, и купите всё онлайн!

imagesПривіт усім! Досить давно я не писав нічого нового у блог, чи то від нестачі часу, чи то від нестачі натхнення… Але меньше з тим. Нещодавно сходив в гості до друга, який, наскільки я знаю, взагалі не грає в ігри, тим більш онлайн. А тут заходжу – і на екрані монітора стратегія…

Дізнався я назву цієї гри – КонКВИЗтадор, та вирішив сам спробувати її пограти. Виявилося – надзвичайно цікава інтелектуальна гра, але щоб грати у неї потрібно мати хороший запас знань, або гарно вгадувати :).

(більше…)

Зручний обмін скрінами, відео-уроками, файлами…

4

Вітаю усіх мандрівників тенет!

Щось довгенько у мене небуло часу написати щось у блог, то у школі контрольна за контрольною, то електрику відключають у зв’язку із тим що на поатку кожної весни обрізають гілля дерев над кабелями, цього року це аж надто затягнулося, по моїй лінії світла вдень небуло близько тижня =(.

Також у мене «невеличка оновочка» кілька днів назад я обзавівся ноутбуком Asus, огляд якого зроблю десь на початку квітня, потрібно все ж його добре протестувати, привикнути, а не писати в огляді про «перше враження». І це до речі перший пост який я пишу із ноута =).

А тепер до теми посту, Вам доводилося колись при спілкування із другом через ICQ , Skype чи щось інше шукати спосіб скинути йому фотографію свого робочого стола? Чи зняти невеличку відео-інструкцію як щось зробити? Думаю із таким зустрічалися якщо не всі то більшість. І не завжди виходить швидко це все виконати. Доки обріжеш те фото, доки викладеш його… Тому сьогодні я розповім про те як автоматизувати цей процес. Цікаво? Читайте далі 😉 (більше…)

Український Блогінг + Акція!

19

І знову я вітаю вас на моєму блозі, та надіюся що вам цікаво мене читати!

Коли я вперше створював блог, це було ще на blogger.com то думав що усі створюють блоги лише для заробітку, але потім я зрозумів що блогінг – це не вид заробітку, а хоббі. А пишучи публікації у блог підіймається настрій, а коли після публікації люди коментують – то це взагалі))).

Але сьогодні, я хотів би поговорити не про те. Я дуже люблю Українську мову, але нажаль багато цікавих українських блогерів пишуть російською, навіть є такі що спілкуються в реальному житті Українською, а у блог пишуть по-російськи.

От я й подумав, як можна посприяти створенню цікавих Україномовних блогів?

(більше…)

Ticapac’s Blog тепер у DMOZ

4

Вітаю усіх!

Вчора увечері мій сайт нарешті прияняли у DMOZ, що неможе не радувати!
Прийняли мене із другої спроби, вперше я подавав заявку близько 3х місяців назад, але тоді мою заявку відхилили, пояснивши це тим що блог занадто молодий.

Нещодавно я знову подав заявку, і на цей раз у відповідь мені у відповідь редектор вислав мені список недоліків, які недозволяють додати сайт, ці недоліки, які виражалися у слабкій локалізації теми, я швиденько усунув, і як результат – Ticapac’s blog – у DMOZ (більше…)

Page 1 of 212